• Tijekom vrućih vikenda,Tijekom vrućih vikenda,
    ako ste na jednoj od popularnih plaža, možete vidjeti popularnu dalmatinsku sportsku igru na plaži, zvanu "picigin".
    read more ...
  • Bogata mediteranska kuhinjaBogata mediteranska kuhinja
    sa zdravom i prirodnom hranom, kvalitetnom uslugom i privatnom atmosferom u hotelu
    read more ...
  • Smještaj u tradicionalnim kamenim kućamaSmještaj u tradicionalnim kamenim kućama
    ...
    read more ...
  • Spustite sidro kod jedinstvenih otokaSpustite sidro kod jedinstvenih otoka
    i povijesnih gradova na obali...
    read more ...
  • Dalmatinski magaracDalmatinski magarac
    postoji na ovom području od davnih dana.
    read more ...
  • Prošetajte brojnim ulicama i osjetite duhProšetajte brojnim ulicama i osjetite duh
    minulih stoljeća...
    read more ...
  • Nema boljeg načinaNema boljeg načina
    da upoznate tradiciju, kulturu i duh Dalmacije...
    read more ...
Posebna ponuda
Minimiziraj
Smještaj u centru Trogira Smještaj u centru Trogira

SOBE ILI APARTMANI!
Ovo je ponuda za centar grada Trogira, a imamo mnogo ovakvih ponuda!


read more ...
Posebna ponuda
Minimiziraj
Apartmani Trogir Apartmani Trogir
Smještaj u Trogiru
Dođite do našeg ureda i ponesite vaš vaučer za besplatni jedan dan boravka u Trogiru; uz rezervaciju od barem 10 dana - jedan dan besplatnog boravka u apartmanu.
read more ...
Posebna ponuda
Minimiziraj
Klasična tura po Dalmaciji Klasična tura po Dalmaciji
...odličan izbor godišnjeg odmora za doživljaj zadivljujuće dalmatinske obale u mirnijem mjestu i povoljnoj cijeni. Klasična tura je za svakoga; slobodne, parove, obitelji, prijatelje i manje skupine...
read more ...
Uvjeti poslovanja
Minimiziraj

Objašnjenje tipova smještaja

SOBE:
R2 - dvokrevetna soba
R3 - trokrevetna soba

APARTMANI:
Studio - kuhinja sa bračnim krevetom u istoj prostoriji, kupatilo
A2 - jedna dvokrevetna soba, dnevni borava , kuhinja i kupatilo.
A2+1 - jedna dvokrevetna soba, dnevni boravak sa pomočnim krevetom, kuhinja , kupatilo.
A2+2 - jedna dvokrevetna soba, dnevni boravak sa pomočnim krevetom za dvije osobe, kuhinja, kupatilo.
A4 - dvije dvokrevetne sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo.
A4+1 -dvije dvokrevetne sobe, dnevni boravak sa pomočnim ležajem za jednu osobu, kuhinja, kupatilo.

A6 - tri dvokrevetne sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo.
A6+1 - tri dvokrevetne sobe, dnevni boravak sa pomočnim ležajem za jednu osobu, kuhinja, kupatilo.

 

REZERVACIJE I PLAĆANJE

Upiti i rezervacije smještaja primaju se elektroničkim putem, pismeno ili osobno u poslovnici agencije. Prilikom izvršene rezervacije gost u cijelosti prihvaća ove Opće uvjete pružanja usluge smještaja. Drugim riječima sve što je navedeno u ovim Općim uvjetima postaje pravna obveza kako za gosta, tako i za agenciju. Agencija stavlja na raspolaganje gostu sve relevantne informacije u svezi s putovanjem, te mu nudi paket putnog osiguranja i osiguranje od otkaza. Prilikom rezervacije gost je obvezan dati podatke koje od njega zahtjeva proces rezervacije. Za potvrdu rezervacije potrebno je uplatiti akontaciju ovisno o odabranom modelu plaćanja. Ostatak iznosa plaća se najkasnije 15 dana prije početka korištenja usluge smještaja ili kod pružatelja usluge na dan dolaska u smještaj. Gost je upoznat s modelom plaćanja prilikom potvrde rezervacije. Napomena za plaćanje karticom – kreditnu karticu teretimo za iznos izražen u kunama po prodajnom deviznom tečaju HNB na dan terećenja kartice ili u EUR.

PRAVO AGENCIJE NA PROMJENE I OTKAZ
Agencija može promijeniti ili otkazati rezervirani smještaj ako prije ili za vrijeme trajanja odmora nastupe izvanredne okolnosti koje se ne mogu izbjeći niti otkloniti. Rezervirani smještaj može se zamijeniti samo uz odobrenje gosta i to smještajem iste ili više kategorije i po cijeni smještaja po kojoj je gost potvrdio rezervaciju. Ako je zamjenski smještaj moguć samo u objektu više kategorije i po cijeni većoj za 15% od cijene uplaćene rezervacije, agencija ima pravo naplatiti razliku u cijeni uz prethodno odobrenje gosta. Ukoliko agencija nije u mogućnosti ponuditi zamjenu, agencija zadržava pravo otkaza rezervacije uz prethodnu obavijest gostu najmanje 7 dana prije početka korištenja usluge, te jamči povrat cjelokupnog uplaćenog iznosa. Ukoliko nije u mogućnosti ponuditi zamjenu na dan početka korištenja usluge, agencija će se truditi gostu pružiti informaciju o smještaju koji nije u ponudi agencije i jamči povrat kompletnog uplaćenog iznosa.

PRAVO GOSTA NA PROMJENE I OTKAZ
Ukoliko gost želi promijeniti ili otkazati rezervaciju nakon uplate akontacije, mora to učiniti pismeno (e-mailom, poštom ili faksom). U promjenu spada promjena broja osoba ili datuma početka i/ili završetka korištenja usluge najkasnije 30 dana prije početka korištenja usluge. Promjena smještajne jedinice i svaka promjena unutra 30 dana prije početka rezervacije te tijekom korištenja rezervacije smatra se otkazom rezervacije. U slučaju da promjena rezervacije nije moguća i gost iz tog razloga odustane od rezervacije, primjenjuju se dolje navedeni uvjeti otkaza rezervacije. Datum primitka pismenog otkaza predstavlja osnovu za obračun otkaznih troškova i to na sljedeći način:
· za otkaz do 30 dana prije početka korištenja usluge, naplaćuje se 30% od cijene smještaja, 
· za otkaz od 14 do 9 dana prije početka korištenja usluge, naplaćuje se 50% od cijene smještaja, 
· za otkaz od 8 do 2 dana prije početka korištenja usluge, naplaćuje se 80% od cijene smještaja, 
· za otkaz 1 dan prije početka korištenja usluge, ili ako gost ne dođe ili otkaže unutar rezerviranog termina, naplaćuje se 100% iznosa ukupne cijene smještaja. 
Dužnost agencije je brinuti se o provedbi usluga, a također i o izboru pružatelja usluga, brinuti o pravima i interesima gosta sukladno dobrim običajima u turizmu. Agencija izvršava sve navedene obveze u potpunosti i na opisani način, osim u izvanrednim okolnostima.

Vile
Minimiziraj

CEN-ELDIN 004: U centru grada, a ipak sklonjeni od gradske «vreve». Kratkom šetnjom od kuće lako se dođe do brojnih restorana koji u ponudi imaju raznovrsne domaće specijalitete. Ostali sadržaji nalaze se u blizini i dostupni su svakodnevno.

CEN-VESEM 003: Ova obiteljska kamena kuća nalazi se u starom dijelu grada. Stoga, ukoliko ste u prolazu kroz naš gradić, barem i na jednu noć, priuštite si odmor na malenoj terasi, promatrajući stoljetne krovove grada Trogira.

TRO-KUDEL 003: Pogled sa terase sigurno Vas neće ostaviti ravnodušnima, pa ukoliko vam se na hoda do grada, možete jednostavno uživati u pogledu na staru gradsku jezgru.

TRO-MORE 004: Ako ste ljubitelj starih zdanja ili biste samo na trenutak željeli zaviriti u prošlost poznatih pomorskih obitelji, ova kamena Vila iz 17.st.
dočarat će Vam i približit povijest obitelji Moretti

Izleti
Minimiziraj

Fish picnic : Ovo je izlet za one koji vole i žele s vremena na vrijeme promijeniti svakodnevnu okolinu te uživati u ljepotama i ugodi što ih pruža more i sunce.

Split - Trogir: Split se smjestio na poluotoku u okružju povijesnih gradova i naselja.

Najam brodova
Minimiziraj

Bavaria 42: Blue Queen, Broj ležaja: 6, Dužina preko svega: 12,99 m

Bavaria 49: Kokica, Broj ležaja: 10, Dužina preko svega: 15,40m

Facebook
Minimiziraj
Apartmani
Minimiziraj

SLA-BEGAN 001: Kuća je smeštena na ulazu u Slatine. Nakon što dođete do svog apartmana u ovoj obiteljskoj kući, svoj godišnji odmor zasigurno ćete poželjeti barem na kratko produžiti.

ARB-CIVAD 002: Kuća je smještena u malenom turističkom naselju Arbanija, na otoku Čiovu. Ukoliko više volite manja naselja bez velikih gužvi, ovo je idealno mjesto i smještaj za vas.

ARB-MILVI 004: Rovci su udaljeni od centra grada 6 km. Ukoliko želite svoj ljetni odmor sa svojom obitelji provesti u mirnom tihom mjestu, ovo je idealno mjesto za vas.

ARB-ADABE 001: Apartmani su udaljeni 4-5 km od centra grada Trogira u malenom mjestu Arbanija, na otoku Čiovu. Ukoliko tražite jednostavan i lijep apartman za dvoje, tada je ovo pravi izbor za vas.

Hoteli
Minimiziraj

Hotel TRAGOS : Hotel Tragos smješten je u staroj baroknoj palači iz 18.st. u centru Trogira. Ukoliko se odlučite za boravak u ovom hotelu skrivenom između malih ulica i kaleta vas doživljaj biti ce potpun.

Hotel ROTONDO: Hotel je smješten u Segetu Donjem, u potpunom novom objektu modernog interijera i bogatog sadržaja...

Hotel PASIKE: Novi hotel u ruhu starih vremena, smješten je u samom centru Trogira. Idealan je za obilazak bogate umjetničke i kulturne baštine.

Villa KATARINA: Ovaj mali obiteljski hotel je smješten u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu. Hotel je od centra grada udaljen cca. 4km.Villa je mali obiteljski hotel udaljen svega 100 m od glavne plaže.

Atlas Trogir | Turistička agencija | Još informacija? Slobodno nas nazovite! | +385 (0) 21 881 374 | Još informacija? Slobodno nam pišite! | info@atlas-trogir.hr


Copyright 2010 by DotNetNuke Corporation